Kováč – Bartošek (64. Novosad), Drahuta (C), Špánik, Kuvik, Výbošťok (80. Bórový), Hladký, Strapko, Ježo, Toman, Mikoláš

Fojtík – Bednár, Bednárik, Rúček (65. Kňažek), Hošták, Belobrad, Štefún (C), Chleban, Kujaník, Vyhnička, Jesenský (34. Prostredný)

Proč, Fúrik
Diváci
100

Po opatrnom úvode mali prvú väčšiu šancu hráči Beluše. Na pravej strane dostal rýchlu loptu Rúček, ale v ťažkej pozícii trafil iba bočnú sieť. Skóre zápasu sa po prvý krát menilo v 19.minúte, keď sa po nedorozumení v našej obrane presadil Mikoláš 1-0. Beluša odpovedala už po troch minútach. Rúčekovu šancu hasil na čiare hlavičkou domáci obranca, ale po odrazenej lopte už Kováč lovil loptu zo siete, peknou strelou sa totiž prezentoval Belobrad 1-1. Na druhej strane mohli Rovne opäť skórovať, ale Bednárik na čiare skvele zastúpil Fojtíka. Beluši sa do prestávky podarilo otočiť skóre, keď sa v 44.minúte strelou popod brankára zapísal do streleckej listiny Hošták 1-2.
V druhom dejstve boli aktívnejší domáci hráči, ale do vyložených šancí ich pozorná belušská defenzíva nepúšťala. V 77. minúte Štefún spálil už tretiu šancu v zápase, keď nepremenil samostatný nájazd na brankára. Mrzieť ho to však nemuselo, pretože sa z následnej dorážky presadil striedajúci Prostredný 1-3. Dorastenci sa po zodpovednom výkone môžu tešiť z víťazstva v derby v pomere 3-1.