Hrdý – Daniš, Švec (73. Sládok), Jurík, Cirok, Poništiak (52. Blaho), Uhliar, Kišš (71. Nechala), Hrdý (C), Uhliar

Fojtík – Bednár, Belobrad, Štefún (C), Vyhnička, Synák (73. Prostedný), Hošták, Chleban (17. Hrenák), Kujaník (39. Masár), Kramlík, Bednárik

Švolík, Páleník
Diváci
50

Po opatrnom úvode mali prvú šancu domáci futbalisti. Po Fojtíkovom faule namieril presne z priameho kopu Uhliar a Kamenec od 8.minúty viedol 1-0. Pár minút po inkasovanom góle Beluša musela nútene striedať, zraneného Chlebana nahradil Hrenák. V 18.minúte Kramlík našiel krásnou prihrávkou Štefúna a ten nechytateľnou strelou pod brvno vyrovnal skóre 1-1. O šesť minút neskôr už Beluša viedla, keď sa po peknom prieniku presadila nová posila dorastu, syn trénera A-mužstva, Dušan Kramlík 1-2. Na rozdiel dvoch gólov zvýšil po Synákovej prihrávke krásnym zakončením Hošták 1-3. Záver prvého dejstva priniesol sporný moment. Hlavný rozhodca Švolík nariadil pokutový kop a po druhej žltej karte tiež vylúčil brankára Fojtíka. Loptu si na biely bod postavil Hrdý a znížil stav na polčasových 2-3. Belušu čakala v druhom polčase neľahká situácia. Dohrávať v desiatich, navyše do brány musel ísť inak hrajúci Masár. Paradoxne dorastenci v oslabení ešte zlepšili svoj výkon. Beluša podala v početnej nevýhode tímový výkon, ktorý korunoval Kramlík vo svojej premiére až štyrmi presnými zásahmi.