39. Alexej Mikláš žlté
20. Adrián Bulák črvené 20. Filip Bednár
Turček S. – Zaťko, Pekala, Bíreš, Turček M., Bulák, Ďurák, Neubauer (C), Mikláš, Baláž, Zdychavský   Fojtík – Bednár, Šebík, Kuruc, Hrubo, Meluš, Ciesar, Bulejčík (C), Synák, Štefún, Rybanský
Šlosár, Mokoš

Dorastenci sa dostali do vedenia v 13.minúte, keď po peknej prihrávke Ciesara zakončoval Štefún 0-1. O päť minút neskôr namieril presne k tyčke Hrubo a bolo 0-2. Po šarvátke medzi Bednárom a Bulákom dohrávali obe mužstvá v desiatich. Na polčasových 0-3 uzavrel opäť Hrubo, ktorý sa prezentoval peknou technickou strelou k tyčke. Dôležitým článkom prvého dejstva bol Timotej Ciesar, ktorý vypracoval všetky tri góly.
V druhom polčase sa Belušu bavila futbalom. Po Hrubovej prihrávke upravil na 0-4 Štefún. V 63.minúte Hrubo prízemnou strelou skompletizoval svoj hetrik 0-5. Po Hrubovom prieniku sa dostal k odrazenej lopte Synák, ktorý poľahky strelil svoj prvý gól v drese dorastu 0-6. V 84.minúte Hrubo poslal do šance Šebíka, ktorý sa nemýlil 0-7. O bodku za vydareným stretnutím sa postaral Meluš, ktorý sa presadil po rohovom kope a uzavrel na konečných 0-8.