81.Filip Janáč
  červené 74.Tomáš Kopálek
Bajza - Binka, Medvedík, Škulec (C), Hrubo, Bulejčík (58. Hromka), Šebík, Hlúbik R., Polacký (82. Sehnoutek P.), Moško (78. Hanidžiar), Bielik    Janáč - Lasák, Jurenka, Duffek, Jurkovič (C), Rigó, Grunner, Žáček, Kopálek, Krakovský (67. Trnka), Csáky
Barta, Janus

Prvú šancu na zmenu skóre mal Bulejčík, ktorý po faule na Hruba zahrával poktový kop. Bulejčík sa inšpiroval Antoinem Griezmannom, ktorý vo finále Champions League namieril len do brvna. Bajzu takmer prekvapila strela z diaľky a Polacký na druhej strane v sľubnej pozícii minul bránu. Radosť po góle Hlúbika prekazil ofsajdový verdikt hlavného rozhodcu. V 35.minúte po peknom individuálnom prieniku Hlúbika sa Beluša tešila z vedúceho gólu 1-0.

Druhé dejstvo otvoril gólom po rohovom kope Bielik 2-0. V 52.minúte sa pískala druhá penalta a opäť pre domácich. Po Belujčíkovi napodobnil francúzskeho snipera aj Medvedík, ktorý tiež opečiatkoval brvno. Bielikov pokus skončil opäť len na brvne Janáčovej brány. Holíču sa podarilo znížiť v 69.minúte, keď Bajzu prekonal Žáček. V 74.minúte sa za nešportové správanie porúčal predčasne pod sprchy po druhej žltej karte hosťujúci Kopálek. Beluša výhodu využila a Binka po Bielikovom rohu uzavrel na konečných 3-1.