76. Šimon Kurtiš žlté 41. Adam Bielik
    50. Matej Gavlak
Kurtiš (72. Ďuriš Patrik) - Mikolášek Š., Mikolášek M., Šlapka, Bečka (C), Horňák (65. Fedorek), Kurtiš, Ďuriš Patrick, Hrušovský (46. Kubičina), Fábik (80. Sýkora), Orčo   Fojtík - Bednár, Kučmín, Kuruc, Hrubo, Pilát, Bielik, Mušák (C), Štefún, Granzer, Gavlak (60. Masár)
Kovačik

Hneď v úvode pohrozili domáci futbalisti, ale zmätok v pokutovom území hostí sa im na gól pretaviť nepodarilo. V prvej polovici prvého dejstva sa do šancí Beluša dostávala len sporadicky. Úvodný gól stretnutia prišiel v 23.minúte, keď sa po Pilátovom vysunutí dostal do šance Bielik a prízemnou strelou k zadnej tyčke prekonal domáceho brankára 0-1. V 31.minúte Bielikov pas našiel Hruba, ktorý prudkou strelou k tyčke spravil z Kurtiša len štatistu 0-2. O päť minút neskôr sa skóre menilo opäť, keď Bielikova strela skončila na brvne a následnou dorážkou Pilát uzavrel na polčasových 0-3.
V druhej časti zápasu to opäť bola jasná prevaha Beluše. Bielik v samostatnom nájazde na brankára zvolil prihrávku Pilátovi, ktorý strelou do odkrytej brány zvýšil na 0-4. V 67.minúte sa do listiny strelcov zapísal aj Mušák, ktorého nevýrazná strela z priameho kopu prekonala domáceho golmana. Mušákov center hlavičkoval Hrubo len do tyčky, od ktorej sa lopta odrazila k Bielikovi, ktorý zvýšil už na 0-6. Po rohovom kope hlavičkoval do brvna opäť Bielik a následne loptu do siete dorazil Štefún 0-7. Pilát našiel na 16-ke osamoteného Štefúna, ktorý strelou pod brvno spečatil belušské víťazstvo v pomere 0-8.