Dorast s Bolerázom len remizoval

Dorastenci nezvládli domáci súboj s Bolerázom, ktorý sa skončil nerozhodným výsledkom 1-1.

TJ Kovo Beluša 1-1 TJ Slavoj Boleráz
  (1-1)
5. Matej Polacký   26. Michal Tanáč
65. Martin Moško žlté 30. Dávid Benca
    60. Andrej Banič
Bajza - Medvedík, Binka (46. Hrubo), Polacký, Škulec (C), Bulejčík, Šebík, Hlúbik (46. Turza), Moško (73. Hromka), Hanidžiar (73. Kováč), Bielik   Messinger - Fančovič, Jurovatý, Tanáč (C), Danišovič, Benca, Zelenay, Roman (79. Klementovič), Minarovič, Banič, Mikulášek
Škadra, Kollárik

Beluša začali vo veľkom štýle a už v 5.minúte potrestal Polacký chybnú rozohrávku hostí. O minútu Polacký našiel pred bránou osamoteného Bielika, ktorý z päťky netrafil bránu. Moško svojou slabšou nohou nezvýšil na 2-0 a Polacký v ďalšej obrovskej šanci trestuhodne prestrelil. Hlúbik v úniku neprekonal Messingra a Moško po Šebíkovej prihrávke pochodil rovnako. Drvivú 20-minútovku zakončil Bulejčík strelou do stredu brány. Keby na svetelnej tabuľy svietil stav 5-0, nikto by sa nemohol čudovať. Trest za nevyužité šance nenechal dlho na seba čakať, v 26.minúte vyrovnal Tanáč. Tempo upadlo a hra sa začala postupne vyrovnávať. Päť minút pred prestávkou mohol Polacký poslať domácich opäť do vedenia, ale jeho strela skončila nad.

Druhá polovica zápasu sa niesla vo vyrovnanejšom duchu. Hrubo neusmernil loptu do siete a Baničov priamy kop vyrazil Bajza. Moško v obrovskej šanci trafil len golmana a po strele Minaroviča sa triaslo brvno na našej bráne. Keď sa ani Turzovi nepodarilo streliť vytúžený gól, tak si Beluša body s posledným mužstvom súťaže len podelila.