60. Adam Bielik
76. Miroslav Šebík
Bajza P. (46. Bajza K.) - Medvedík, Binka (C), Hrubo (61 Meluš), Bulejčík, Šebík, Bielik, Gavlak (46. Koiš), Mušák, Pilát, Hromka (46. Hlúbik)     Hatnančík - Kučerák, Hamaj, Krajčo (C), Repa, Križko, Bizoň, Lukšo, Ondrišák, Šulek (46. Pleva), Hlávek
Pavlačková, Judiny

Domáci začali aktívne, Bielik hlavičkou mieril vedľa a Bulejčíkova strela taktiež neskončila v sieti. Do tretice to vyšlo domácim, ktorí už v 4.minúte viedli 1-0, keď sa peknou strelou z diaľky prezentoval Bielik. Domáci sa dlho z vedenia netešili, keď už v 12.minúte potrestal nedorozumenie v defenzíve Krajčo 1-1. Hrubo hlavičkou neposlal domácich do vedenia Šebík zoči-voči Hatnančíkovi pochodil rovnako. V 15.minúte mala Beluša výhodu rohového kopu, ktorý zúžitkoval na vedúci gól Šebík 2-1. Lukšovu peknú strelu Bajza reflexívne vyrazil na roh, po ktorom Kučerák vyrovnal na 2-2. Gólostroj sa nie a nie zastaviť a už v 21.minúte Binka z rohu opäť posielal domácich do vedenia 3-2. Hrubo našiel skvelou prihrávkou Piláta, ktorého gólovú strelu vytečovala obrana Súče na roh. O pár minút neskôr sa skóre menilo opäť, keď si na centrovanú loptu skvele nabehol Binka a nechytateľne zvyšoval na 4-2. Dolná Súča bola zrelá na uterák, keď krátko po inkasovanom góle prišla dlhá lopta za obranu a Hrubu, napriek kontaktu s Hatnančíkom dostal loptu do siete 5-2. V 29.minúte sa pekne uvolnil v pokutovom území Pilát a za pomoci konštrukcie brány pridal šiesty gól domácich. Kanonáde nebol ani z ďaleka koniec, Bielik krásnou strelou do šibenice spravil z brankára hostí len štatistu 7-2. Po peknej kombinácii medzi Hrubom a Pilátom sa prvý menovaný presadil strelou bez prípravy a rozdiel bol 6-gólový. Binka krásnou strelou z diaľky lízol brvno a Šebík výstavným kúskom pridal ďalší gól do súperovej brány 9-2. Áno, stále sme v prvom polčase a beží 45.minúta a Pilát pridáva desiaty gól a uzatvára polčasový rezultát na 10-2. V priebehu 45-tich minút je 12 gólov celkom nevídaných, v prepočte diváci videli každé 4 necelé minúty strelený gól.
Do druhej časti hry domáci vymenil trojicu hráčov. Gólostroj sa oproti úvodnej 45-minútovke logicky pribrzdil, ale góly padali aj po zmene strán. Bulejčíkova strela z ťažkého uhla v bráne neskončila a po faule na Bielika nariadila Pavlačková správne pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil faulovaný Bielik a bez problémov zavŕšil svoj hetrik. V 56.minúte po peknej spolupráci medzi Binkom a Pilátom sa najlepší belušský strelec pridal k Bielikovi a svojim tretím gólom upravil na 12-2. V 60.minúte po rohovom kope svetelná tabuľa ukazovala skóre 13-2 – do listiny strelcov sa po štvrtý krát zapísal Bielik. Striedajúci Meluš Hatnančíka neprekonal, ale Šebík sa nechytateľnou strelou pod brvno pridal k dvojici trojgólových strelcov. V závere Beluša musela dohrávať o desiatich, keďže mala minuté všetky striedania a pre zranenie musel opustiť hraciu plochu Koiš. Súper sa v presilovke zmohol len na jedno zakončenie Repu, pri ktorom Bajza K. nemusel ani zasahovať. Dorast predviedol skvelé galapredstavenie a potešil domácich priaznivcov vysokým víťazstvom 14-2. Radosť z vysokého triumfu umocnil aj fakt, že ich najväčší konkurent – Lednické Rovne nestačil na Trenčianske Stankovce 4-1 a prvenstvo v lige sa stáva opäť reálnejšie.