70. Hrubo Martin
    81. Bielik Adam
Kovárik - Jurenka, Ružička, Puček, Rigó, Rajčák, Jurkovič, Žáček, Otelac, Duffek, Grunner   Bajza - Medvedík, Binka, Koiš, Škulec, Hrubo, Hromka, Mušák, Polacký, Kováč, Bielik
Kasznár, Farkaš

Zápas začal opatrne, ale s veľkým množstvom nepresností na oboch stranách. Domáci aktívne napádali a nedovolili Beluši kľudnú rozohrávku. Holíč sa ujal vedenia v 32.minúte, keď Bajzu prekonal Ružička krásnou strelou do šibenice. Do kabín sa šlo za celkom zaslúženého vedenia domácich futbalistov.
Do druhej časti hry vstúpila Beluša ako vymenená, narozdiel od veľmi slabého prvého dejstva v druhom vybehla na domácich s aktívnou hrou, s ktorou mal súper nemalé problémy. Hostia síce tlačili, ale v koncovke im chýbal kľud a rozvaha. Polacký namieril len do tyčky Kovárikovej brány a Hrubo v tutovke taktiež nevyrovnal. Tlak našich sa snažil otupovať hlavný rozhodca, ktorý zápas nezvládal. Beluša sa nakoniec dočkala zaslúženého vyrovnania v 85.minúte, keď Škulec hlavou rozvlnil sieť 1-1. O tri minúty bol obrat dokonaný, keď Mušák zoči-voči Kovárikovi uspel a rozhodol o trojbodovom úlovku Beluše.