Beluša nazvládla zápas v Borčiciach a prišla o druhú priečku.

83. Adam Makiš   75. Martin Hrubo
  žlté 29. Tomáš Rybanský
Turza - Meliška, Janík, Makiš, Kováčik (51. Gravas), Matejička, Hagara, Masár (C), Majchút (69. Sokolík), Visolajský, Suchý (77. Urík)   Fojtík - Bednár (88. Gavlak), Kučmín, Hrubo, Meluš, Ciesar, Mušák (C), Štefún, Rybanský, Šebík (65. Kuruc), Binka
Otiepka, Komorník

Dorast cestoval na zápas 17.kola do neďalekých Borčíc. Diváci na štadióne mohli vidieť veľmi slabý zápas s množstvom nevynútených chýb na oboch stranách. Do gólových šancí sa oba celky dostávali len ojedinele. Za zmienku stoja snáď len pološance Hruba a Ciesara, ktoré ale zmenu skóre nepriniesli. Stret Kučmína s domácim hráčom v 16-ke rozhodca neposúdil ako penaltový a na druhej strane Hrubov prienik skončil len na konštrukcii Borčickej brány.
Po zmene strán sa priebeh hry nezmenil. Množstvo nakopávaných lôpt a nepresností z oboch strán - črtala sa bezgólová remíza. Prvý krát sa skóre zápasu menilo 15 minút pred koncom, keď so po skrumáži v pokutovom území domácich presadil Hrubo 0-1. O 8minút neskôr sa podarilo skórovať Makišovi, ktorý razantnou strelou k žrdi vyrovnal skóre duelu na konečných 1-1.