88. Matej Mušák
49. Marek Binka žlté
Fojtík - Bednár (67. Gavlak), Binka, Kučmín, Hrubo (78. Masár), Bulejčík (58. Kuruc), Pilát, Bielik, Granzer (53. Meluš), Mušák (C), Štefún     Lukas - Hromada, Kavka (C), Škultéty (46. Fašianok), Drška (70. Valchovník), Lenhart, Solnica, Marko, Šušol, Drška, Kavka
Pavlačková, Papuča

Dorast mal opäť raz exportný štart a už v 1.minúte Hrubo hlavou zúžitkoval Pilátov center na úvodný gól 1-0. Beluša v úvodnej 20-minútovke súpera zatlačila, ale sériu gólových šancí na navýšenie skóre pretaviť nedokázala. V 24.minúte sa do listiny strelcov zapísal Pilát, ktorý ťažil z peknej spolupráce Hruba s Bielikom. Priamy kop Bielika Lukas vyboxoval na roh a na druhej strane Solnicovu šancu skvele zneškodnil Fojtík. Hrubo poslal Piláta do úniku, ktorý si brankára obhodil a do odkrytej brány uzavrel na polčasových 3-0. V 53.minúte Pilát zavŕšil svoj hetrik gólom na 4-0. Pilátov prienik po strane Hrubo nekompromisne premenil na piaty gól domácich a Drška v šanci znížiť trafil len do Fojtíka. V 60.minúte Bielik našiel v 16-ke Piláta, ktorý presnou strelou k žrdi zvýšil na 6-0. Pilát našiel na zadnej tyčke Bielika, ktorý sa taktiež zapísal do listiny strelcov 7-0. O päť minút neskôr to bola opäť akcia medzi Bielikom a Pilátom, keď sa tentokrát presadil Bielik hlavou po Pilátovom centri. Pilát sa predral cez súperovu obranu a Štefún jeho akciu zakončil gólom na 9-0. V závere sa Beluši podarilo navýšiť na dvojciferné vedenie, keď sa strelou spoza 16-ky prezentoval Mušák. Jednoznačným mužom zápasu bol Miloš Pilát, ktorý svoj výkon korunoval 4 gólmi a až 5 gólovými asistenciami. Chémia útoku z predošlej majstrovskej sezóny fungovala skvele, čo sa o obrannej fázy hry úplne povedať nedá.