Dorastenci nestačili na Mokrý Háj po góloch z druhého dejstva.

70. Tomáš Kopálek žlté 73. Andrej Bulejčík
    85. Radovan Hlúbik
Petrovič - Petranský, Juráš, Bernáth, Janota, Sloboda (C), Procházka (68. Rehák), Tokoš, Kopálek, Herák (56. Lakosil), Prokeš   Bajza - Medvedík, Binka, Sehnoutek, Hrubo (62. Hanidžiar), Bulejčík (C), Hromka, Pilát, Hlúbik, Mušák, Bielik
Patka, Prelec

Doposiaľ 100%-ní dorastenci cestovali do ďalekého Mokrého Háju, kde ich čakal domáci nováčik súťaže. Prvé dejstvo prinieslo veľa šancí na oboch stranách, ale Petrovič aj Bajza držali čisté konto. Zlomový moment zápasu prišiel v 59.minúte, keď zákrok Bielika na hranici pokutového územia posúdil hlavný rozhodca ako penaltový a Mokrý Háj zásluhou Slobodu viedol 1-0. O dve minúty neskôr Bajza podbehol center a Binka si nešťastne zrazil loptu do siete 2-0. Ruka v 16-ke jedného z domácich futbalistov neznamenala penaltu. Beluši sa podarilo znížiť Bielikom, ale rozhodca nepochopiteľne gól neuznal pre údajný ofsajd, a tak sa s veľkým pocitom krivdy zrodila prvá belušská prehra.