Beluša doma zdolala Nitrianske Rudno v pomere 5-1.

TJ Kovo Beluša 5-1 TJ Priehrada Nitrianske Rudno
32. Binka Marek žlté 8. Papranec Tomáš
    52. Dostál Marek
Bajza - Jarabica, Medvedík, Binka, Koiš, Škulec (C), Hrubo, Hromka (46. Polacký), Hlúbik (72. Turza), Moško, Bielik     Kotula - Šegul, Papranec, Oršula, Trepáč, Líška, Adamec, Hronec, Dostál (78. Korenačka), Cebák (67. Pastierovič), Hlinka (C)
Farkaš, Havran

Zápas začali aktívnejšie hostia, ale po faule na Hruba nariadil hlavný arbiter Farkaš pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Medvedík a presnou strelou k žrdi nedal Kotulovi šancu. Na druhej strane odvrátil vyrovnanie Bajza. V 34.minúte Bielik z priameho kopu opečiatkoval brvno.

Začiatok druhého polčasu zahájil krásnym gólom Hrubo, keď za pomoci ľavej tyčky zvyšoval na 2-0. Bielikova hlavička neskončila v bráne a Šegul z priameho kopu takmer prekvapil Bajzu. V 62.minúte po peknej akcii Moško popod brankára upravil na 3-0. Na opačnej strane posúdil rozhodca Binkov zákrok ako "penaltový" a Hronec sa nemýlil 3-1. Polackého tečovaná strela skončila v hosťujúcej sieti. V závere spečatil výsledok po peknom sóle Hrubo.