70. Lukáš Ondrišák (vl.)
    82. Miloš Pilát
Hatnančík - Hamaj, Oláš, Repa, Panák, Gajdošík, Hlávek (78. Šulek), Ondrišák, Kučerák (C), Vasko, Križko (46. Danek)   Bajza P. - Medvedík, Binka (C), Bulejčík, Hrubo, Šebík, Hlúbik, Bielik, Hanidžiar, Pilát, Hromka
Murín, Poruban

Už po pár sekundách zápasu sa menilo skóre, keď Hatnančíka prekonal oblúčikom Hlúbik 0-1. Beluši rýchly gól pomohol a do prestávky sa to na domácich valilo. Hrubo do prestávky stihol skompletizovať hetrik a spolu s dvomi gólmi Piláta to pre domácich vyzeralo na predčasný uterák. Poltuctové polčasové vedenie bolo jasným odrazom diania na ihrisku. S výnimkou Olašovej šance boli domáci prakticky neškodný.

V druhej časti hry pridali ešte góly Bulejčík a Hlúbik. Pilátovi sa opäť podarilo skóravať tri krát. Za domácich sa presadili dvaja strelci Mário Olaš a Lukáš Ondrišák, ktorý sa do štatistík zapísal negatívne, keď si zrazil Šebíkov center do vlastnej siete.

Dorast sa teší z vysokého víťazstva a z priebežného prvenstva v súťaži, z ktorého ho môžu zosadiť len Kúty, ktoré majú zápas k dobru.