Dorast neudržal vedenie a z Lednických Rovní si body neodnáša.

54. Gašpárek Tomáš žlté 54. Binka Marek
    55. Bielik Adam
Čerňan - Bednár, Strapko, Gorelka, Kamenický, Gašpárek (90. Levko), Pihík, Figur (46. Domin), Bosák, Kojtal (C), Hajný (46. Košík)   Bajza - Medvedík, Binka (85. Turza), Koiš (81. Hanidžiar), Škulec (C), Bulejčík, Šebík, Hlúbik (72. Hromka), Moško (53. Hrubo), Polacký, Bielik
Černej, Oselský

Úvod dohrávky 22.kola zachytili lepšie hostia, ktorí si pred domácim golmanom vypracovali niekoľko príležitostí. Hlúbik peknou prihrávkou našiel Bulejčíka, ktorý neotvoril strelecký účet zápasu. Moško nezúžitkoval ani jeden z pasov od Bulejčíka a po Medvedíkovom priamom kope z polovice ihriska Čerňan prvý krát inkasoval 0-1. V posledných minútach prvého dejstva sa už nič podstatné neudiala, a tak sa šlo do šatní za zaslúženého vedenia hostí.

Druhá polovica zápasu priniesla zlepšený výkon domácich Lednických Rovní, ktoré zlepšili pohyb a čo raz viac ohrozovali Bajzu. Bulejčíkov nádejný únik pokazil Moško, ktorý bol v postavení mimo hru a dotkol sa lopty. V 71.minúte potrestal nedôslednosť v belušskej defenzíve Bosák 1-1. V závere strhol víťazstvo na stranu domácich Gašpárek a uzavrel na konečných 2-1 pre domácich.