Patka (88. Amrich) – Papiernik, Dúžek, Húdek, Kula, Cibula (71. Križko), Sabadka (74. Sulety), Podkopčan, Vavruš, Gabriš (66. Ondráš), Pagáč (85. Mihálik)

Fojtík – Bednár, Belobrad (80. Jesenský), Synák, Hošták, Kramlík, Bednárik (46. Masár), Chleban, Štefún, Prostredný, Kujaník

Judiny, Meluch, Schwandtner
Diváci
50

Po opatrnom úvode mohla otvoriť skóre Beluša. Štefún chcel potrestať vysoké postavenie domáceho brankára a takmer z polovice ihriska vystrelil, no Patka sa na poslednú chvíľu stihol vrátiť a končekmi prstov zabránil gólu. Postupne začali preberať opraty hry domáci hráči, ale belušská defenzíva bola koncentrovaná a súpera do vyložených šancí nepúšťala. Fojtík skvelým výbehom držal nerozhodný stav. V 28. minúte už však inkasoval, keď sa do listiny strelcov zapísal Filip Podkopčan 1-0. Beluša mohla odpovedať Kramlíkom, ale do prestávky sa už skóre nemenilo.
Po zmene strán domáci zvyšovali stav v 58. minúte. Fojtík podbehol jednoduchú loptu a Vavruš poľahky skóroval 2-0. Beluša mohla o pár minút vsietiť kontaktný gól, ale po Hoštákovej prihrávke a následnej strele Kramlíka pomohla Ľuborči 2-krát konštrukcia brány. Naši hráči začali produkovať množstvo chýb, čo líder súťaže chladnokrvne trestal. V rozpätí dvoch minút strelil ďalšie dva góly na 3-0 resp. 4-0 a o osude stretnutia bolo rozhodnuté. O konečnú podobu skóre v pomere 5-0 sa ešte v závere postaral Sulety. Beluši úvodný zápas po reštarte nevyšiel podľa predstáv a Ľuborča má majstrovský titul prakticky vo svojich rukách.