Dorast podľahol poslednej Nemšovej, doma 1-2.

žlté 71. Masár Marcel
    83. Roderik Zemanovič
 Bajza - Medvedík (53. Bielik), Binka, Koiš, Škulec, Hrubo, Bulejčík (59. Mušák), Hromka, Turza (53. Bielik), Polacký, Moško   Húdek - Ďuriš (66. Svrbík), Gutič, Zemanovič, Macháč (46. Beňo), Vavruš, Masár, Ješko, Adamát, Húdek, Novosad
Košťál, Bartoš

Zápas začali aktívnejšie hostia, ktorí sa ako prví dostali do väčšej šance, ale Ďuriš Bajzu neprekonal. Dorastencom úvod stretnutia vôbec nevychádzal, kombinácia viazla na presnosti a ani bojovnosťou zrovna nesršali. V 18.minúte otvorili skóre hostia zásluhou Ďuriša, ktorý zakončil peknú akciu hostí. Až tento moment trochu zmenil dianie na ihrisku. Najskôr Bulejčík krásnou strelou opečiatkoval brvno, potom Polacký v gólovke trafil Húdeka. V závere prvého dejstva ešte Binka po rohu hlavičkoval tesne vedľa a Zemanovič nepotrestal nedorozumenie v našej defenzíve.

Druhá polovica zápasu začala v podobnom štýle, tak ako prvá. V 49. minúte sa po vykombinovaní našej obrany presadila Nemšová druhý krát, do prázdnej brány zvyšoval striedajúci Beňo. Beluša začala stupňovať tlak a prišli aj šance. Bulejčík na 2 krát hosťujúceho golmana neprekonal a rovnako pochodil aj Hrubo po hlavičkovom pokuse. Mušák trafil len obrancu a Polacký z uhla prinútil Húdeka zakročiť. V 82.minúte sa o kontaktný gól postaral Hrubo, ktorý prekonal brankára hostí prízemnou strelou. O minútu neskôr mohlo byť 2-2, ale Polacký opäť svoju šancu nevyužil. V posledných sekundách ešte Bulejčík neusmernil do siete Bielikov center, a tak sa v Beluši zrodila nečaká výhra poslednej Nemšovej.