80. Adam Bielik
    85. Martin Medvedík
Palkovič - Sirka, Michalovský, Bílek, Lovecký (81. Budovič), Komorný, Kovarovič, Hačunda, Sofka (C), Baláž (59. Sedalík), Klíma (46. Antálek)    Bajza P. - Medvedík, Koiš, Meluš (58. Gavlák), Hrubo, Bulejčík, Šebík, Bielik, Mušák, Pilát, Hromka
Mráz, Petránek

Už od úvodných minút mali naši dorastenci zápas plne pod kontrolou. Bielikovu strelu dorazil do siete Hrubo, ale gól neplatil pre postavenie mimo hru. V 17.minúte Hrubo hlavičkou vysunul Piláta, ktorý sa v nájazde nemýlil a Belušu poslal do vedenia 0-1. O pár minút neskôr sa skóre menilo opäť, keď po Šebíkovej prihrávke Hrubo prízemnou strelou prekonal Palkoviča. Beluši sa podarilo skórovať aj v závere prvého dejstva, keď Šebíkov rohový kop našiel hlavu Bielika, ktorý uzavrel na polčasových 0-3.
Obraz hry sa v druhom dejstve nezmenil. Aktívna Beluša držala loptu na svojich kopačkách a naďalej zamestnávala domácu defenzívu. Medvedíkov pokus z diaľky prekvapil domáceho golmana a bolo 0-4. V 59.minúte Hrubov center našiel Piláta, ktorý z voleja nedal Palkovičovi šancu 0-5. Domácim sa nedarilo sekundovať našim dorastencom vo futbalovom svetle, tak sa rozhodli poňať zvyšok zápasu trochu inak. Množstvo provokácií, nepresných verdiktov a nešportových situácií vyústilo do šiestich žltých kariet, žiaľ až 5 ich bolo na našej strane. Hrubo po prieniku a následnom lobe zvyšoval na 0-6. V 87.minúte premenil pokutový kop za pomoci žrde Mušák a na konečných 0-8 uzatváral hetrikom Pilát.