76. Martin Šubjak   71.Martin Medvedík
  červené 32.Martin Hrubo
Bačík - Adamkovič, Neubauer, Rybár, Fruňo, Vierik, Zaťko, Šubjak, Kalina, Ňaňo (C), Gajdoš (46. Halmo)    Bajza - Medvedík (C), Binka, Škulec, Hrubo, Bulejčík, Hromka, Šebík, Hlúbik, Turza, Bielik
Šlosár, Cabaj

Dorastenci pricestovali na zápas predposledného kola do Bošian bez náhradnikov. Úvodná aktivita Beluše priniesla svoje ovocie. Najskôr v 10.minúte krásnou strelou do šibince poslal hostí do vedenia Hromka a o tri minúty neskôr po Hrubovom prieniku Beluša viedla 0-2. Bošany sa začali postupne osmelovať smerom dopredu, ale pozorný Bajza neinkasoval. V 32.minúte hlavný arbiter Šlosár veľmi prísne vylúčil Hrubu a Beluša dohrávala v oslabení viac ako 2 tretiny zápasu.

Druhé dejstvo sa nieslo v znamení snahy domácich futbalistov. Šance sa rodili však len sporadicky. Hlavičkové šance Bajzu nezaskočili a na druhej strane po faule na Šebíka nevyužil Turza priamy kop. Beluša hru umne kontrolovala a po Binkovej prihrávke zúžitkoval únik Hlúbik a spečatil na konečných 0-3.