79. Peter Štefún
80. Denis Šebík
Fojtík – Šebík, Kučmín, Hrubo, Ciesar, Bulejčík (C), Bielik (60. Synák), Mušák, Štefún, Rybanský (46. Gavlak), Binka (46. Kuruc)   Ďuriš – Bečka (C), Sýkora, Ďuriš, Šlapka, Mikolášek M., Mikolášek Š., Fábik, Kurtiš, Duras, Horňák
Hrenák, Klabník

Beluša odohrala skvelý prvý polčas, v ktorom skórovala do siete súpera až 8-krát. Skóre otvoril v 8.minúte Rybanský, ktorý sa presadil strelou pomedzi nohy hosťujúceho golmana 1-0. Na 2-0 zvyšoval Hrubo, ktorý ťažil z peknej prihrávky od Bulejčíka. V 21.minúte po skvelom prieniku Bielika bol rozdiel trojgólový 3-0. O dve minúty neskôr sa opäť presadil Bielik, ktorý po peknom centri od Štefúna zvýšil už na 4-0. V 34.minúte sa Hrubo s Bielikom pohrali s obranou súpera a prvý menovaný strelou spoza 16-ky nedal Ďurišovi žiadnu šancu 5-0. O minútu neskôr svetelná tabuľa signalizovala už 6-0, keď sa do listiny strelcov zapísal po druhý krát Rybanský. Bulejčíkov priamky kop brankár zneškodnil, ale na následnú dorážku Binku bol už prikrátky 7-0. O bodku za skvelým prvým polčasom sa postaral Ciesar, ktorý zo značky bieleho bodu strelil svoj prvý gól v drese Beluše 8-0. V druhom dejstve gólostroj pokračoval. V 56. a 58. minúte sa predviedol najlepší belušský strelec – Adam Bielik, ktorý strelil už svoj 23. resp. 24. gól v sezóne. V 62.minúte napriahol Mušák a strelou bez prípravy spravil z brankára hostí len štatistu 11-0. Tuctový gól vsietil za pomoci konštrukcie Šebík a na 13-0 upravil hlavičkou Štefún. Vysoké víťazstvo spečatil v 80.minúte Šebík, ktorý dopravil do siete pekný Synákov center 14-0.