Beluša zvládla súboj proti Mokrému Háju - zvíťazila rozdielom triedy 5-2.

žlté 70. Jakub Rehák
    90. Tomáš Kopálek
Bajza - Medvedík, Binka (C) (88. Slávik), Koiš, Meluš (46. Gavlák - 84. Bednár), Hrubo, Šebík, Hlúbik, Mišák, Pilát, Hromka (73. Bielik)    Lakosil - Petranský, Prochádzka,Tőkőly, Rehák (73. Ružička), Biskupič, Kopálek (C), Tokoš, Kubina, Prokeš, Herák (80. Sopúšek)
Pavlačková, Gašparíková

Dorast doma hostil nepríjemného súpera z Mokrého Hája, ktorý na jar nestratil ani bod. Beluša mala raketový štart keď v rozpätí piatich minút vsietila až 3.góly. Najskôr sa v 10.minúte presadil po krásnej Hlúbikovej prihrávke Šebík 1-0. O dve minúty neskôr hosťuca obrana nepokryla v 16-ke Hrubu, ktorý pohotovo upratal loptu do siete 2-0. Ten istý hráč sa o dve minúty postaral o najkrajší moment zápasu, keď po peknom individálnom prienieku z ťažkého uhla nechytatelne zavesil pod brvno 3-0. Lakosil si prakticky nesiahol na loptu a na svetelnej tabuly už svietilo skóre 3-0. Na druhej strane pohrozil Kopálek, ale Bajza bol pozorný. V nasledujúcom priebehu mohla Beluša pridať ďalšie góly, ale Pilát, Binka a ani Hrubo už do prestávky Lakosila neprekonali.

V druhom dejstve Beluša poľavila, čo vyústilo do dramatizácie zápasu. V 47.minúte znižil Kopálek na 3-1. V 67.minúte sa dokonca hosťom podarilo streliť kontaktný gól, keď Bajzu za pomoci žrde prekonal Tőkőly 3-2. Našťastie pre domácich sa už o minútu neskôr vlnila sieť na opačnej strane, keď sa v súperovej 16-ke presadil Pilát 4-2. V závere plnom emócii sa ešte zapísal do listiny strelcov domáci kapitán, ktorý potrestal skrumáž v pokutovom území Mokrého Háju.