67. Peter Štefún
13. Andrej Bulejčík žlté 13. Milan Čatloš
Fojtík - Bednár, Binka, Kučmín, Hrubo, Bulejčík (17. Kuruc), Ciesar, Pilát (65. Masár), Bielik (70. Gavlak), Granzer (58. Štefún), Mušák (C)     Paľo - Brindza, Vážan, Mazáň, Kračmer, Cachovan, Ďuriš, Čatloš (C), Šagát, Suchánek, Šnirc
Pavlačková, Čaja

Dorast začal zápas klasicky náporom. Beluša si v úvodnej štvrťhodine vypracovala 3 či 4 gólové príležitosti, ale ani jedna nepriniesla zmenu skóre. Najväčšiu šancu mala domáca jedenástka – Adam Bielik, ale sám pred brankárom vsadil na razanciu a neuspel, keďže bombou trafil len do golmana. V 18.minúte Granzerov center do malého vápna Paľo podbehol a Beluša viedla 1-0. Hrubov pokus brankár vyrazil len pred Bielika, ktorý na 2-krát dopravil loptu do siete 2-0. V 39.minúte našiel Hrubo pekným pasom za obranu Piláta, ktorý rutinérsky strelou k zadnej žrdi zvýšil domáce vedenie na rozdiel triedy. V posledných sekundách prvého dejstva sa domáci presadili aj po štvrtý krát, keď Bielikov center Binka hlavičkoval len do tyčky, od ktorej sa lopta odrazila pred voľného Mušáka a ten poľahky stanovil na polčasových 4-0.
V druhom polčase to bol opäť jednostranný futbal. V 51. minúte Hrubo z voleja k tyčke zvýšil na 5-0. O desať minút neskôr Ciesar vysunul do šance Piláta, ktorý strelou z ťažkého uhla za pomoci brvna upravil na rovný poltucet. Do listiny strelcov sa zapísal aj striedajúci Štefún, ktorý ťažil z peknej prihrávky Bielika a strelou k zadnej žrdi spečatil domáce víťazstvo 7-0. Po striedaniach v domácom celku tempo hry opadlo a pripomenuli sa aj hostia, ale pozorný Fojtík si udržal čistý štít aj v piatom zápase novej sezóny.