Beluša porazila svojich rovesníkov z Novej Dubnice vysoko 0-7.

73. Matej Mušák
    90. Miloš Pilát
Kňažek (60. Žaludek) - Tomanička (46. Pupiš), Prekop, Lasch, Balážik (60. Vaský), Belák, Mojto, Malovec (C), Šukala, Horník, Jašík    Bajza - Medvedík (C), Hrubo, Bulejčík, Šebík (67. Slávik), Hlúbik (62. Štefún), Bielik, Gavlak, Mušák, Pilát, Hromka
Oselský, Černej

Beluša mala opäť raz skvelý úvod, keď sa už v 1. minúte po Šebíkovej prihrávke presadil Pilát 0-1. Po úvodnom góle sa hra upokojila a hral sa zväčša medzišestnástkový futbal. V 30. minúte sa Beluša dostala do dvojgólového vedenia, keď Šebík našiel ideálnou prihrávkou Hruba , ktorý nekompromisne z voleja prekonal Kňažeka. Po peknej kombinácii Hruba s Bielikom upravil prvý menovaný na polčasových 0-3.
Druhé dejstvo začali aktívnejšie domáci hráči, ale ich aktivita nepriniesla gólové ovocie. V 56. minúte opäť udreli hostia , keď sa po Šebíkovom centri predral k lopte Hruho a zavŕšil svoj hetrik. Umne hrajúci líder súťaže využil ďalšiu šancu na skórovanie, keď sa po peknej individuálnej akcii presadil kanonier Pilát a zvýšil už na 0-5. Novej Dubnici nepomohla ani zmena golmana , ktorý v priebehu trinástich minút inkasoval už po druhý krát . Po rohovom kope Žaludek inkasoval aj z kopačky Mušáka , ktorý svojim tretím tohtosezónnym gólom upravoval už na poltuctové vedenie. Nová Dubnica mohla streliť čestný gól, ale Bulejčík v perfektnom obrannom zákroku nedovolil skórovať domácemu kapitánovi Malovcovi. Domáci v závere zápasu nevyužili zmätok v obrane hostí a z následného brejku sa presadil Pilát , ktorý svojim tretím gólom v zápase uzavrel na konečných 0-7.