Bartek - Boško, Sádecký, Vrábel, Kaprálik (53. Jurdík), Gajdošík, Škrabák (90. Vadovský), Michalec, Hudek, Hybben, Čelko (65. Vicena)

Ciesar - Kršák, Gorelka, Vavrík Pav. (80. Kucharík), Jurga, Zapotoka, Gažo Pet., Mikuška (67. Pšenák), Novisedlák, Hrnčík, Ondrašík (46. Martinka)

Rozhodcovia: Janus st., Laco, Krištín
Delegát: Didek

Súboj dvoch rivalov začali lepšie domáci futbalisti. Ciesar si ani poriadne nesiahol na loptu a už bolo 2-0. Najskôr v 8.minúte nechytateľnou strelou do šibenice otvoril skóre Čelko a o minútu neskôr potrestal chybu Pav. Vavríka Hybben. Muži naďalej pôsobili zakríknutým dojmom, Vrábel a ani Gajdošík však Ciesara neprekonali. V polovici prvého dejstva začala preberať opraty hry Beluša. Novisedlák z voleja netrafil domácu svätyňu a gól Ondrašíka z 33. minúty rozhodcovia neuznali pre hru rukou. O minútu sa, ale hosťom podarilo znížiť, keď Pet. Gažo využil zaváhanie domácej defenzívy a popod Barteka znížil na 1-2. Prišiel veľký tlak Beluše, Hrnčík preloboval vybiehajúceho brankára, no na čiare mu pomohol jeden z domácich hráčov, ktorý gólovú strelu vyrazil na brvno. Od konštrukcie sa lopta odrazila k osamotenému Ondrašíkovi, ktorý ale v sľubnej príležitosti prestrelil. V 38. minúte po faule na Pet. Gaža nasledoval priamy kop, ktorý Jurga strelou k bližšej žrdi zúžitkoval na vyrovnávajúci gól. Beluša mohla do prestávky vývoj otočiť, ale strelecký pokus M. Hrnčíka nemieril medzi tri žrde.
Úvod druhého polčasu opäť muži nezachytili. Sporný stret Jurgu s unikajúcim hráčom rozhodca vyhodnotil ako penaltový a Vrábel poslal domácich z bielho bodu opäť do vedenia. Pokus Pet. Gaža vyrazil brankár Prečína na roh, z ktorého mohol vyrovnať Pav. Vavrík, no jeho hlavička len tesne minula bránu. V 58. minúte sa pískal ďalší pokutový kop pre domácich, keď v rohu 16-ky fauloval Kršák. Vrábel presnou a razantnou strelou k žrdi nedal Ciesarovi šancu 4-2. Beluša, ale rýchlo odpovedal, keď tečovanou strelou znižoval Gorelka. V 70. minúte hlavný arbiter namiesto faulu na Ciesara vyhodnotil zákrok belušského brankára ako nedovolený a Prečín kopal tretiu jedenástku v zápase. Opäť Vrábel, opäť presná strela k žrdi a opäť s prívlastkom „gólová“. Beluša si v závere vypracovala ešte niekoľko sľubných šancí, ale skóre sa už nemenilo. Najslabším článkom zápasu bol jednoznačne výkon rozhodcovskej trojice, ktorý bol veľmi slabý a futbalu vôbec neprospel. Stretnutie plné emócií zvládli lepšie domáci futbalisti, ktorí si do tabuľky pripisujú prvé tri body.