78. Adam Bielik
  červená 25. Jakub Dúžek
Fojtík - Bednár, Binka, Ciesar, Mušák, Štefún, Rybanský, Bielik (C), Hrubo (79. Meluš), Kučmín, Gavlak (60. Kuruc)   Vavruš - Guga (C), Švajda (75. Chlebana), Húdek, Kula (62. Jurkovič), Beňo, Kijačik (83. Mačina), Dúžek, Ďuriš, Harušťák, Kobela
Bečka, Murín

Zápas začali aktívnejšie hosťujúci hráči a ich prevaha vyústila v 17.minúte do gólu Ďuriša 0-1. O minútu neskôr mohol ten istý hráč zvýšiť na 0-2, ale Fojtík skvele podržal domáci celok. Na druhej strane sa potvrdilo nedáš-dostaneš a Bielik v samostatnom nájazde vyrovnal na 1-1. V 25.minúte prišiel kľúčový okamih stretnutia. Dúžek nedovolene zastavil Bielika, ktorý sa rútil sám na brankára a Nemšová dohrávala v desiatich. Priamy kop zahrával Bielik a aj za pomoci súperovho múru poslal Belušu prvý krát do vedenia 2-1. Nemšová sa z obratu nestihla ani poriadne spamätať a na svetelnej tabuly svietilo 3-1. Presným volejom po rohovom kope nedal Vavrušovi šancu Hrubo.
V druhom polčase sa toho veľa neudialo a Beluša s prehľadom kontrolovala svoje dvojgólové vedenie. V závere sa dostal do samostatného nájazdu Bielik a po obhodení Vavruša spečatil svoj hetrik gólom do prázdnej brány 4-1. O bodku za vydareným stretnutím sa postaral Štefún, ktorý v 87.minúte stanovil na konečných 5-1.