Šustek – Zelenák (C), Kolembus, Decký (8. Mat. Hároník), Hrbek, Már. Háronik, Klabník, Kramarík (59. Jamečný), Pauer (69. Ľ. Hároník), Gabriš, Prince

Vangel – Gašpar, Jánošík (C), Schiszler, Bielik (46. Nomilner), Holíček, Mišutka, Cisár (84. Hrubo), Ďuriš (79. Bartoš), Gáborík, Čačko (46. Derka)

Rozhodcovia: Janček, Cabaj, Hromádka
Delegát: Turčan
Diváci
400

Beluša sa po tretí krát v rade predstavila na pôde TJ Slovan Brvnište. V 3.minúte Gáborík vyhral súboj s domácim brankárom, následne Mišutka zakončoval do opustenej brány. Jeho strelu však zastavil zrejme rukou jeden z domácich hráčov, rozhodca však na protesty našich hráčov nereagoval. Beluši sa podarilo otvoriť skóre zápasu v 8.minúte, keď sa prízemnou strelou z priameho kopu presadil Holíček. O pár minút neskôr Beluša mohla pridať ďalší gól, Ďurišova strela však skončila len na konštrukcii brány. Domáci futbalisti boli po inkasovanom góle strelecky veľmi aktívny. Odmenou za ich aktivitu bolo vyrovnanie Kolembusa na polčasových 1-1 po peknej kombinačnej akcii.

Po zmene strán sa prakticky hralo len na jednu bránu. Jánošík ani Gáborík v gólových príležitostiach neuspeli. V 51. Minúte bol v pokutovom území faulovaný Mišutka a Gašpar sa z bieleho bodu nemýlil 1-2. Domáci sa ešte nestihli spamätať z gólu a Šustek inkasoval opäť. Krásnou strelou do šibenice sa prezentoval Gáborík 1-3. Brvnište následne začalo kopiť chyby. Ďuriš vystihol domácu rozohrávku po ofsajde a Mišutka v gólovke zvýšil na 1-4. V závere sa podarilo spečatiť hetrik Gáboríkovi a Beluša sa teší z postupu po vysokom víťazstve 1-6. V 2.kole doma privítame ŠK Slovan Bratislava. Pôvodne sa mal zápas odohrať v stredu 19. augusta 2020. Zápas je však pre európske pohárové povinnosti Slovana preložený na stredu 2. septembra 2020 o 17:00 hod.