Beluša doma zvíťazila v dramatickom zápase 4-3.

TJ Kovo Beluša 4-3 OŠK Trenčianske Stankovce
83. Radovan Hlúbik
21. Peter Hromka žlté 10. Dávid Šíšovský
Bajza P. - Medvedík, Binka (C), Koiš, Meluš (46. Bulejčík), Šebík, Hlúbik, Mušák, Bielik, Hromka, Pilát (90. Bednár)   Siva - Žiška (90. Repka), Bezunk, Mareček, Gróf (88. Eliáš), Arnold, Šišovský (C), Pavlis, Pekár, Vašek (46. Novák), Marcinát
Oselský, Klabník

Domáci futbalisti vstúpili do zápasu veľmi dobre, keď sa už v 4.minúte po hlavičke Bielika ujali vedenia 1-0. Hlúbik po dravom prieniku preveril technickou strelou hosťujúceho golmana. V 10.minúte sa skóre menilo opäť, keď po peknej kombinácii medzi Hlúbikom a Pilátom zvyšoval prvý menovaný už na rozdiel dvoch gólov. Po chybe Medvedíka mohol Marcinát znížiť, ale netrafil bránu. O minúty neskôr to bol opäť Marcinát, ale svoju šancu ani v tomto prípade na gól nepretavil. Na druhej strane sa sieť vlnila po tretí krát, keď si po rohovom kope nešťastne usmernil loptu do vlastnej brány Pavlis. Stankovciam sa podarilo znížiť ešte do prestávky, keď aktívny Marcinát využil slabý dôraz v obrane domácich.

Do druhej polovice zápasu vstúpili aktívne hostia. Šišovský a ani striedajúci Novák svoje šance nepremenili. Po faule Bulejčíka v pokutovom území hostia strelili kontaktný gól, keď sa zo značky bieleho bodu presadil Žiška 3-2. Po inkasovanom góle prevzala iniciatívu opäť Beluša. V silnej 5-minútovke sa až tri krát ocitol v gólovej šanci Pilát, ale ani jedna z jeho šancí gólom neskončila. Na druhej strane mohol prísť trest, ale Novák z päťky trestuhodne prestrelil. Medvedíkov pokus zo 40-tich metrov musel Siva vyraziť na roh a Pilát vo svojej štvrtej šanci opäť nebol úspešný. V 79.minúte sa Stankovciam podarilo vyrovnať z 3-0 na 3-3, keď sa po druhý krát v zápase presadil Marcinát. Hosťom napokom na body z pôdy lídra nestačili ani tri strelené góly, pretože v 83.minúte rozhodol o víťazstve Beluše Hlúbik. V upršanom sobotnom poludní videli diváci zaujímavé dramatické stretnutie, ktoré sa skončilo hokejovým výsledkom 4-3 pre domácich.